سلام؛

    حالتون خوبه؟ از حالِ خودم نميگم که يه کم سر کار بمونين.!20.gif

در ادامه همون بحث محافظه کاری عرض کنم خدمتتون که من نميگم محبت بياد در بزنه ولی برا اونی که فکر ميکنه که ميتونه يا نميتونه توی راه محبت دوام بياره ،همون بهتره که مثل قبل بمونه. ولی اگه شروع کرد بايد وايسه !!! حالا هر چی سخت باشه. در ضمن دوستان که نظر داده بودن شعر درستش اين جوريه:

       هرکه در اين بزم مقربتر است

                                 جام بلا بيشترش ميدهند

پس از اين به بعد شعر ها رو درست بنويسين!!!  در ضمن من که مقرّب نيستم.

يک بحث ديگه هم که ميخواستم بگم اين که مگه اين جماعت پسرا چی کار کردن که همه با هاشون لج هستن؟ هر جا ميری بر ضد شون صحبت ميکنن!!! بابا اين جماعت به اين مظلومی(خود من نمونش) يه کم منصف باشين

در ضمن من امتحان دارم دعا کنين 

موفق باشيد،يا حق10.gif23.gif 

/ 4 نظر / 5 بازدید
مهدی

سعی کن همیشه چیزی رو که دوست داری٬ بدست بیاری وگرنه مجبوری چیزی که بدست آوردی رو دوست داشته باشی!!! اقا به در ميگه که خانوما از ديوار بشنوند!!!!!!

مهدي

پسرك پريد لبه‌ي جوي آب و سعي كرد تعادلش را حفظ كند و شروع كرد به راه‌رفتن. دخترك اما لبه‌ي ديگر جوي آب را انتخاب كرد؛ دوست نداشت پشت سر پسر باشد. فكر كرد اينجوري هميشه كنار هم هستند. سرش را كه بلند كرد، انتهاي جوي آب در آن خيابان طويل درست پيدا نبود اما، يك چيز كاملاً پیدا بود؛ آنها موازي همديگر مي‌رفتند، با فاصله يك جوي آب از هم. رسيدني در كار نبود، حتي تا قيامت .

محمد

سلام برادر ،خوب بودی بهتر شدی؟ راستش فقط می خواستم خسته نباشید و دست مریزاد بگم. یا علی مددی

فاطمی

بابا ایول الله. دمت گرم. الحق که کار درستی. من چند وقت پیش سرزده بودم به سایت معتبر ترین دایره المعارف دنیا. (ویکی پدیا) از هر قوم و قبیله ای که بگی رفته بودند چند صفحه مطلب داشتند که بیا و ببین. به چی اعتقاد دارند، به چی ندارند، چرا دارند و... اما من امام های شیعه را جستجو کردم. برای هر کدامشان فقط نیم صفحه آمد که خلاصه اش این بود که ظاهرا چنین آدمی هم بوده است. این برای من و توی شیعه ننگ نیست؟ پیشنهاد می کنم ما که عنوان دوره ثامن الائمه را روی خودمان گذاشته ایم، لااقل چند صفحه مطلب راجع به امام رضا در ویکی پدیا قرار دهیم. اگر توانستیم، با بقیه ائمه ادامه خواهیم داد. نظرت چیه؟