مناظره ای که مناظره نبود!

بسم الله

*********

سلام

*************

دوستان در شب ١٣ خرداد شاهد پخش برنامه ای تحت عنوان مناظره در شبکه سوم بودند.

بهتر است قضاوت در مورد این برنامه به مردم واگذار شود. اما آنچه در این برنامه مشهود بود عدم صحبت از چیز هایی بود که به مقوله ریاست جمهور مربوط میشود.!!!!

به میر حسین چه ارتباطی دارد که بر فرض آقای هاشمی چه کرده؟ میر حسین باید جوابگوی کارهای ناطق و بچه هایش باشد؟

جناب دکتر احمدی نژاد شما این مسائل را بهتر است با خودشان مطرح کنید. درست یا غلط آنج مشخص میشود . آقای دکتر احمدی نژاد میر حسین حداقا اشتباه ها را قبول میکرد. مثلا عنوان میکرد که اگر کار دکتر معین بوده ایشان هم اشتباه کرده ولی این امر را از شما شاهد نبودیم. شما در مورد آقای مشایی به راحتی مساله را نشنیده گرفتید و بدون جواب گذستید. برای آقای کردان هم دانشگاه آزاد را بهانه توجیه قرار دادید در حالی که آقای کردان از آکسفورد!!!! مدرک آورده بود.

آوردن پرونده خانم رهنورد چه جایگاهی داشت؟ یعنی این مساله تعیین کننده برای برنامه های یک رئیس جمهور است؟ آقای احمدی نژاد فقط برای اطلاع : در زمان تحصیل خانم رهنورد امکان تحصیل همزمان در یک دانشگاه دولتی و یک دانشگاه خصوصی وجود داشت.خانم رهنورد هم هم با این قانون هم فوق لیسانس علوم سیاسی گرفت و هم فوق لیسانس هنر. حالب تر آن نکته مورد اشاره شما در زمینه ورود بدون کنور باید به خدمت شما عرض کنم که دانشگاه آزاد تا سال ٨٠ برای ورود به مقطع دکتری کنکور برگزار نمیکرد. بعید است که شما این ها را نمیدانستید بلکه فقط برای بهم ریختن جو آن را مطرح کردید.

جناب احمدی نژاد؛ آقای هاشمی کسی است که رهبر انقلاب عنوان میکند :"هیچ کس برای من آقای هاشمی نمیشود" و آقای ناطق هم رئیس بازرسی دفتر مقام رهبری است. شما بدنه نظام را مرود هجمه قرار دادید بدون هیچ مدرکی. شما با این حرف ها فقط دست آویز در اختیار دشمنان قرار دادید تا شائبه ی تفرقه در بین مسولان رده بالای نظام را دامن بزنند.

دکتر احمدی نژاد ؛ شما معتقدید در زمان دولت شما هیچ!!!! روزنامه ای بسته نشد. ببخشید برای مثال : شرق ، شهروند ، هم میهن  روزنامه نبودند؟ شهروند امروز هفته نامه نبود؟ یاس نو که فقط یک روز انتشار یافت چی؟

آقای احمدی نژاد واقعا برای اجرای یک مصوبه که شما مخالف اجرای آن هستید و اجرایش نمیکنید بایدبروند و شکایت بکنند؟ یعنی شما تمام رویه های  قانون گذاری کشور را قبول ندارید؟

آقای احمدی نژاد ؛ شما میگویید بلر در مورد ملوانان عذر خواهی کرد. اما مقامات انگلیسی چیز دیگری میگویند. لینک زیر را ببینید :

لینک١

آقای رئیس جمهور ؛ شما در حالی اصرار به بازیگر بودن فرد در فیلم میر حسین دارید که اصل قضیه آشکار شده بود و باز بعید میدانم که شما اصل را نمی دانستید. اگر نمیدانید این لینک را ببینید :

لینک٢

شما عنوان کردید میر حسین برنامه ای ارائه نکرده است در حالی که برنامه های میر حسین در دسترس همگان است. برای نمونه :

لینک٣

لینک ۴

این شان مناظره انتخاباتی نبود که یک طرف بحث های خاله زنکی را پیش بکشد و طرف دیگ به ناچار همراه او وارد این وادی شود.

 لینک  زیر نیز بد نیست که نگاهی انداخته شود:

لینک ۵

خیلی های بعد از مناظره ادب و متانت مهندس موسوی را ستودند.

قضاوت با خود مردم

***************************

موفق باشید. خدا نگهدار

/ 54 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قاصدک

سلام یا خوابید یا خودتون رو بخواب زدین!!!!!!!!!! بعد از موضع گیری های اخیر آقای موسوی بعد از سخنان مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران، ضدیتشان با ولایت فقیه مشخص شد... وقتی که آقا فرمودند: امکان تقلب در این حد غیر ممکن است! و تلویحا انتخابات را تایید کردند... و فردایش مهندس موسوی همچنان درخواست بطلان انتخابات را پیش کشیدند، می شود معنای ولایت پذیری؟!؟! لطف می کنید ولایت پذیری را معنا کنید تا ما هم متوجه شویم که از چنین سخنانی!چگونه می توان ولایت پذیری را استنباط کرد!!!!!!!!!!

مهدی

من از دوستان یک سوال دارم لطفا جواب بدید: اگر امام زمان ظهور کنند (ان شا الله) و این طرز فکر آقای احمدی نژاد رو نفی کنند (ویا حتی خود ایشون رو) شما طرف کی رو می گیرید امام زمان یا آقای احمدی نژاد؟

zeinab sobhanallahi

سلام جالبه میبینم اینجا بعضی ها بعضی چیزها رو با هم قاطی کردند... بد نیست آدم یه ذره معلوماتشو ببره بالا و با مفهوم ولایت بازی نکنه... ولایت علی (ع) را اگر قبول داشته باشیم که ولایت آقای خامنه ای اصلا قابل مقایسه با ایشون نیست و نگاهی به سخنان این ولی اگر داشته باشیم به خصوص عهدنامه ایشان و سخنانشون به مالک اشتر خیلی راحت میشه حق را در این زمانه تشخیص داد... در آخر یادآور میشوم ما 14 معصوم بیشتر نداریم و حتی پیامبران هم غیر از محمد(ص) ترک اولی داشتند...این هم جهت یادآوری... امید که نافع آنانی باشه که به دنبال حق هستند نه مفسران حق... یا حق...

قاصدک

سلام! يا شما صحبت هاي رهبري را گوش نداديد يا بيانيه مهندس موسوي را نخوانده ايد. لطف كنيد اين 2 تا مطلب را بخوانيد و بگوييد تناقض دارد يا خير: رهبر انقلاب:«مردم اطمینان دارند؛ اما برخى از طرفداران نامزدها هم اطمینان داشته باشند که جمهورى اسلامى اهل خیانت در آراء مردم نیست. ساز و کارهاى قانونى انتخابات در کشور ما اجازه‏ى تقلب نمیدهد. این را هر کسى که دست‏اندرکار مسائل انتخابات هست و از مسائل انتخابات آگاه است، تصدیق میکند؛ آن هم در حد یازده میلیون تفاوت! یک وقت اختلافِ بین دو رأى، صد هزار است، پانصد هزار است، یک میلیون است، حالا ممکن است آدم بگوید یک جورى تقلب کردند، جابه جا کردند؛ اما یازده میلیون را چه جور میشود تقلب کرد! » http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=bayanat&id=5613

قاصدک

و مهندس موسوي: همه این موارد به علاوه موارد فراوان دیگری که در نامه‌های قبلی اعلام شده در صورتی که با اندک توجه به قوانین مورد بررسی قرار گیرد از موجبات ابطال انتخابات در سراسر کشور می باشد. http://www.ghalamnews.ir/news-21175.aspx اين بيانيه فرداي نماز جمعه تاريخي به امامت رهبر انقلاب صادر شد. مقام معظم رهبري فرموده اند: امكان تقلب در حد 11 ميليون نيست. زير بار بدعت نمي روم. مهندس موسوي فردايش بيانيه داده: تقلب شده. ابطال شود! به نظر شما رابطه اين 2 كلام چيست؟!؟ چيزي غير از تناقض؟!؟!

محمد (لبنان)

سلام چطوری؟ نه عزیزم چون بهم ثابت شد اشتباه کرده بودم تو اون حامد مقیم لبنان نبودی. بهر حال هنوز لینک هستی و خواهی بود. طرفدار هر کی هم که میخوای باش

نصیر

سلام. دو تا نکته: 1-چه آهنگ قشنگی در وبلاگت گذاشتی 2- از شوک بیا بیرون و اینقدر نا امید نباش......

یکی

سلام. در مورد لینک 1 میتونید از یکی از هم شهریان گیلانی سوال کنید. در مورد لینک 2 حتما منظورتان همان کتابی بود که خود آقای مهندس هم از روش می خوندند. در مورد لینک 4 دیگه بچه ی صغیر هم می دونست میرحسین زنش رو آورده بود به جاش حرف بزنه ( البته به قول یه بنده خدایی ضعیفه برو اندرونی) بیچاره بزرگترش رو آورده بود. در مورد لینک 5 باید بگم شاید افرادی مثل شما بزدلی رو ادب معنی کنند اما عالم و آدم فهمیدند آقای آدولف موسوی کم آوردند. و در آخر مردم میتونند قضاوت کنند شعور ایرانی بسیار بالاست. همانطور که در 22خرداد نتیجه قضاوت آنان را همگان دیدند. حق به حقدار رسید و ناحق بیرون شد. یاعلی

ایرانی

مرگ بر ضد ولایت فقیه

گل دختر

1- مسئله خانوم رهنورد تحصیل همزمانشون نبود. 2- سخنرانی مقام معظم رهبری در نماز جمعه و تعریف ایشان از هاشمی و گفتن اینکه نظر احمدی نژاد به ایشان نزدیکتر از موضعشان را شفاف تر مشخص کرد.