مخفی کاری

بسم الله

********

سلام

***********

چند وقتی بود که میخواستم سیاسی ننویسم اما انگار این روزها وقایع به سمتی میرود که نمیگذارند سیاسی ننویسی!

این روزها خبری در همه جا پیچیده که در اجتماعات روز 16 آذر عکسی از امام خمینی پاره شده است. من در اینجا چند نکته به ذهنم میرسد که بیان میکنم:

  • اول : این کار فی نفسه کار پسندیده ای نیست و جایگاه امام خمینی در نزد جامعه مشخص است و این کار از سوی هر کسی باشد مود تایید نیست.
  • دوم : صدا وسیمایی که این روزها بد جوری به این خبر پیله کرده است و همان بود که این خبر را بیان کرد و در حتی در مقابل بیت امام نیز موضع گرفت و به عبارتی کاسه داغ تر از آش شد!!!!! خواب بود و شعار های تند از آین چیزها را که این روزها بیان میشود نشنید؟ تند روی در هر صورت مذموم است وبه جایی نمی رسد اما چه میشود که این خبر را توی بوق میکنند و دستی دستی اعتبار امام را زیر سوال میبرند؟
  • سوم : صدا و سیمای میلی ما را که وصفشان در بالا ذکر چه میشود که به فیلمی استناد میکنند که هیچ سندیتی ندارد؟ این فیلم یک در شیشه ای شکسته را نشان میدهد که عکسی پاره شده از امام در زیر آن افتاده است. این فیلم چگونه نمایانگر آن است که این حاصل اجتماعات روز دانشجو ست؟
  • چهارم : چرا بیانیه چند روز قبل یکی از  مراجع تقلید (آقای مکارم ) که در آن به دولت تذکر هایی داده بودند و مسولین را به خاطر برخورد بد با مردم شماتت کرده بودند پوشش خبری ندادند؟ اما بیانیه اخیر ایشان را به صورت ناقص و بندهایی انتخابی را پوشش دادند؟؟؟
  • پنجم : چه میشود که این خبر چند روزی بعد از شانزده آذر و دقیقا همان روزی که وزیر خارجه جناب متکی عملا پیشنهاد مبادله را میپذیرند نشر پیدا میکند؟؟؟ آیا این خبر پوششی برای عدم بروز خبر پذیرش از سوی ایران نیست؟
  • ششم: گیریم که یک فردی اشتباهی مرتکب شده و کار خطایی کرده و عکس را پاره نموده است. سوال من این است آقایانی که آرمان های امام مثل احترام به مردم را زیر پا لگد مال کردند چه جوابی میدهند؟
  • هفتم : این روزها کسانی که خود را مدعی تبعیت از ولی فقیه میدانند علیرغم توصیه ایشان به حفظ وحدت در هر دو جناح بر طبل جدایی و اختلاف میکوبند. اینان این چنین تابع هستند؟

***************************

موفق باشید،خدا نگهدار

*********************************

 

/ 23 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رازقی

بخواب بابا!!!

ارجمندفر

دیدید منطقتان را ! حتی در پاسخ به اینکه گفتم به هر شکلی از بحث کردن می خواهید فرار کنید , بازهم یک بهانه دیگر پیش آوردید و این بار چیزی نیست جز "غلط املایی" ! واقعا انسان جالبی هستید ! به بازی خود ادامه دهید , مرحله بعدی بازی چیست ؟؟؟

سما

دير رسيدم! خب! چه جالب! حوادث عاشورا هم در يه اتاق با شيشه خورد شده اتفاق افتاده بود؟؟ عزيز! اون عكس پاره شده مشتي نمونه ي خروار بود ولي تو ماهواره ها عكس هاي اتيش گرفته ي امام و رهبري رو نشون دادن كه صدا و سيما از نشون دادنش عاجز بود. تو كه به صدا و سيماي خودت اعتماد نداري! لااقل به حرف اونا اعتماد كن! گفتي احترام به مردم! اقاي حامد مردم كيا هستن؟ تظاهرات مردم تو روز عاشورا رو ديدي؟ مردم اينا بودن. همشون هم مي خواستن سران فتنه دستگير بشن و محاكمه . به وبلاگ ما بيا و نظرات رو بخون اگه دوست داشتي.[گل]

سما

راستي بين اين پست و پست قبلي ارتباطي وجود داره؟[نیشخند]

احسان

چرا فقط یکی از کامنت ها رو تایید کردی دااااااااش !

احسان

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!! کار به جایی رسیده که حکم مرجعیت یک آدم رو هم زیر سوال می برند !

سما

واقعا از شما بعیده یه کامنتایی رو گاهی تایید میذارید که ادم متعجب میشه! جز فحش هیچ چیزی توش نداره متاسفم

سما

نخير اصلاح نشده نظر محمدرضا تاييد شده و نظر احسان هم كه خيلي بدتر از اون بود تاييد شده كه خيلي از شما بعيد بود فحش ديگه به چي ميگن؟؟